فروشگاهايستگاه آگهيفروشندگانفروشگاه شارژ آنلاینتبادل لینکدرباره ماتماس با مامديريت سايت
بازاریابی و تجارت اصولی در اینترنت سایت درآمدزا و افزایش بازدید، مطمئن با سابقه طولانی

محصولات دلخواه خود را با اطمينان صد در صد از ما خريداري کنيد. همچنين از فروشگاه کارت شارژ جورواجور، شارژ مورد نياز همراه اول، ايرانسل، تاليا و رايتل خود را براحتي تهيه نماييد فروشگاه کارت شارژ جورواجور در خدمت بازديدکنندگان محترم مي باشد. در کمتر از 1 دقيقه شارژ مورد نظر خود را بر روي تلفن همراه و يا ايمل خود دريافت نماييد.

 
 

مقررات تبادل لینک:

1. براي عنوان لینک سايت خود از حروف فارسي استفاده كنيد. و از عنواني استفاده كنيد كه محتواي سايت شما را بيان كند و از كلماتي نامناسب و نامربوط به محتوای سایتتان هرگز استفاده نكنيد.

3. در وارد كردن ایمیل و آدرس وب سایت و گروه مربوطه دقت كنيد.

4. سایتهایی که دارای مطالب غیر اخلاقی باشند، پذیرفته نخواهد شد.

5. پس از ثبت لینک، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.

6. لینک شما در بازه های زمانی مختلف توسط بخش مدیریت بررسی شده و در صورت مطابقت با مقررات سایت فعال خواهد بود. در غیر این صورت با یک ایمیل از شما درخواست می شود که مجددا اقدام به ثبت سایت خود طبق مقررات سایت نمایید.

7. طریقه ثبت لینک: ابتدا در فرم زیر، نام و نام خانوادگی، تلفن، ایمیل، گروه، عنوان و آدرس اینترنتی سایت خود را وارد کنید. سپس مدت زمان نمایش لینک سایت خود را انتخاب کنید. پس از آن فرم آبی رنگی ظاهر می شود که لازم است آدرس صفحه ای از سایت خود را که می خواهید لینک فروشگاه جورواجور را با عنوان بازاریابی و تجارت اصولی در اینترنت در آن قرار دهید وارد کنید.

8. پس از گذشت مدت زمان انتخابی نمایش لینک، لینک سایت شما به صورت اتوماتیک از فهرست حذف خواهد شد و با یک ایمیل به شما اطلاع داده می شود تا در صورت تمایل مجددا لینک سایت خود را ثبت نمایید.

 

فرم ثبت سایت در فهرست سایتهای ایرانی

نام و نام خانوادگی 

شماره تلفن 

ايميل  

انتخاب گروه 

عنوان سایت(فارسی)  

آدرس سايت  

روز

مدت زمان نمایش لینک 

 

آمار بازدید این صفحه در امروز: 1

©1396 jorvajoor.ir

Version11

Designer