خمیر واکس بدنه خودرو  Formula 1 ( محصول کشور آمریکا )
خمیر واکس بدنه خودرو Formula 1 ( محصول کشور آمریکا )
قیمت: 1,100,000 ریال
خرید خمیر واکس بدنه خودرو  Formula 1 ( محصول کشور آمریکا )
خمیر واکس بدنه خودرو  Formula 1 ( محصول کشور آمریکا )
شرح محصول:
بدلیل داشتن واکس کارنابای طبیعی (با استفاده از تکنولوژی نانو) نوعی فیلم محافظ بر روی بدنه خودرو ایجاد می کند که سطح رنگ را از زیانهای ناشی از اشعه نور خورشید در امان قرار می دهد و به آن درخشش فوق العاده ای می دهد. به عبارت دیگر شما با استفاده از این محصول محفاظت رنگ و واکس خودرو را در یک حرکت انجام می دهید.

ماندگاری این محصول بر روی رنگ خودرو 12 ماه است. (ماندگاری یک ساله در شرایط استاندارد امکان پذیر است اما در ایران به دلیل استفاده شهرداریها از مواد ضد یخ غیر استاندارد، ماندگاری این واکس ها به نصف کاهش پیدا می کند. این زمان در شمال ایران نزدیک به یک سال و در شهرهای کویری و سردسیر به 6 ماه کاهش پیدا می کند.

Features - Made From #1 Grade Carnauba Wax. - Beads Water Up To 12 Months. - Restores Auto Paint Finishes To Look Like New. - Safe for all paint finishes, including clear coat. - Advanced micropolishers remove minor scratches and haze, bringing out the true, rich color of auto paint. - Leaves pure Carnauba Wax protection that lasts for up to 12 months. - Gives a high-gloss shine that lasts. - Goes on fast, wipes off easily.

محصول کشور آمریکا
نام تجاری محصول : Formula 1

کالا قبل از ارسال بازدید شده و پس از تائید سلامت آن ارسال میشود.

نحوه ارسال :
پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه ، مرسوله در سریع ترین زمان ممکن ( در تهران 24 ساعت و در شهر های دیگر 48 ساعت ) برای خریدار در بسته بندی مناسب و بدون آسیب دیدگی ارسال خواهد شد.

محصول
خمیر واکس بدنه خودرو Formula 1 ( محصول کشور آمریکا )
تاریخ ثبت
1392/1/16
تاریخ به روز رسانی
1398/3/20
وزن
400 Gram
قیمت
1,100,000 ریال
فروشنده

خرید خمیر واکس بدنه خودرو  Formula 1 ( محصول کشور آمریکا ) سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه