قهوه جوش استیل روگازی
قهوه جوش استیل روگازی
قیمت: 120,000 ریال
خرید قهوه جوش استیل روگازی
قهوه جوش استیل روگازی
شرح محصول:
نوشیدن یک فنجان قهوه در همه فصل های سال لذت و طراوت زیادی را به ما می بخشد. نوشیدن قهوه به مقدار کافی در روز باعث نشاط و سرحالی می شود. یکی از سریعترین راه های درست کردن قهوه استفاده از قهوه جوش است. استفاده از قهوه جوش روگازی در تمام دنیا بسیار مرسوم است. محصولی که به شما معرفی می کنیم قهوه جوش استیل روگازی است. این قهوه جوش روی گاز قرار می گیرد و با کمترین مهارت شما می توانید یک قهوه حرفه ای درست کنید. قیمت قهوه جوش استیل نیز به نسبت کارایی خوبی که دارد به صرفه است.
  

ویژگی های قهوه جوش روگازی استیل:

قطر دهانه :   9 سانتی متر
ارتفاع :   8 سانتی متر
حجم :   4 تا 5 فنجان قهوه خوری
وزن :   85 گرم
جنس :   استیل درجه یک
سازنده :   ایران
کاربرد :   مناسب برای درست کردن قهوه، طبخ قهوه ترک، گرم کردن شیر
  
  

بررسی قهوه جوش دستی استیل:

نکته اولی که در خرید قهوه جوش استیل روگازی می بایست دقت کنید جنس استیل آن است. جنس استیل می بایست مقاوم در برابر حرارت و همچنین رطوبت باشد. جنس این قهوه جوش روگازی از استیل درجه یک است که دارای ضمانت از شرکت تولیدی می باشد. یعنی در صورتی که استیل مات شد و یا اینکه کیفیت خود را از دست داد از طرف تولید کننده تعویض می شود.

این قهوه جوش دستی استیل ظرفیت درست کردن قهوه برای 4 تا 5 فنجان قهوه خوری را داراست. بنابراین شما می توانید با این قهوه جوش روی گازی به اندازه 4 تا 5 فنجان قهوه خوری قهوه درست کنید.

مشکلی که برای اکثر قهوه جوش های روگازی پیش می آید سوختن دسته آن است. اکثر قهوه جوش هایی که دسته هایی با روکش پلاستیکی دارند در صورتی که کمی شعله زیاد باشد دسته می سوزد و عملا زشت و غیر قابل استفاده می شود. این مشکل در این قهوه جوش استیل حل شده است. دسته استیل آن باعث می شود که هیچ گاه مشکل سوختن دسته پیش نیاید.

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول قیمت قهوه جوش استیل است. شما با خرید قهوه جوش استیل روگازی به نسبت کیفیتی که دریافت می کنید مبلغ کمی پرداخت می کنید. ضمن اینکه محصولی بدستتان می رسد که ضمانت دارد و از نظر کیفیت آن مطمئن هستید. پس به صرفه است که این محصول را سفارش دهید.
  

طرز تهیه قهوه ترک با قهوه جوش استیل:

برای درست کردن قهوه ترک با این قهوه جوش روگازی می بایست به ازای هر فنجان قهوه ای که می خواهید به دست بیاید، 1 قاشق چای خوری پودر قهوه، 1 قاشق چایخوری شکر و یک فنجان قهوه خوری آب سرد را درون قهوه جوش می ریزید. این مقدار برای یک فنجان قهوه است که به نسبت باید زیاد شود. بعد از ریختن مواد در قهوه جوش زیر آن را بصورت ملایم روشن می کنیم و با قاشق هم می زنید. به محض اینکه قهوه می خواهد جوش بیاید باید قهوه جوش را از روی گاز بردارید. چون اگر قهوه بجوشد دیگر خامه قهوه نخواهید داشت و کیفیت آن هم پایین می آید. به همین راحتی قهوه ترک شما آماده است!!  و می توانید آنرا در فنجان ریخته و سرو کنید.

قهوه جوش استیل ، محصول ایران می باشد.

محصول
قهوه جوش استیل روگازی
تاریخ ثبت
1396/10/25
تاریخ به روز رسانی
1396/10/25
وزن
100 Gram
قیمت
120,000 ریال
فروشنده

خرید قهوه جوش استیل روگازی سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه