قاب عکس بند رخت دکوری
قاب عکس بند رخت دکوری
قیمت: 150,000 ریال
خرید قاب عکس بند رخت دکوری
قاب عکس بند رخت دکوری
شرح محصول:
با وجود همه گیر شدن دنیای مجازی و فضای دیجیتالی باز هم هنوز زدن قاب عکس به دیوار صفای خودش را دارد. قاب عکس های جدید امروزه حال و هوای خاصی به فضای منزل می دهند. یکی از این مدل قاب عکس ها، قاب عکس طرح بند رخت است. در این قاب عکس دکوری عکس ها مانند لباس به بند رخت آویزان می شوند. طراحی ویژه و فانتزی قاب عکس با گیره لباس باعث می شود زیبایی و طراوت زیادی به منزل شما افزوده شود.
  

ویژگی های قاب عکس گیره دار:

طول :   42 سانتی متر
عرض :   22 سانتی متر
پهنا :   2 سانتی متر
عرض لبه ها :   2 سانتی متر
رنگ :   سفید
جنس :   چوب MDF
تعداد گیره :   6 عدد
ظرفیت :    3 عدد عکس 15 در 10 سانتی متر
سازنده :   ایران
  

بررسی قاب عکس با گیره لباس:

این قاب عکس فانتزی که به قاب عکس دکوراتیو عکس مشهور است دارای 3 عدد ظرفیت عکس با سایز 15 در 10 سانتی متر است. سایز 15 در 10 سانتی متر یکی از محبوب ترین اندازه های عکس است که نه زیاد بزرگ است و نه زیاد کوچک. بنابراین شما می توانید سه عکس را با این اندازه چه به صورت افقی و چه عمودی در این قاب عکس گیره ای قرار دهید.

رنگ سفید این قاب عکس بند رختی باعث می شود که به راحتی بتوانید آنرا روی هر دیواری ست کنید. چه روی دیوارتان کاغذ دیواری باشد و چه رنگ به راحتی با رنگ سفید این قاب ست می شود.

شما می توانید این قاب عکس چوبی فانتزی را هم در فضای هال منزل و هم اتاق استفاده کنید. قاب عکس گیره دار بند رختی آنقدر شیک و فانتزی است که هر جای منزل اگر نصب کنید قشنگ و زیباست.

شما می توانید این قاب عکس بند رخت را به عنوان یک قاب عکس کادویی به کسی که دوستش دارید هدیه کنید. یک ایده جالب این است که عکس طرف مقابل را چاپ کنید و در این قاب عکس گیره ای قرار دهید و سپس کادو کنید. این قاب عکس کادویی می تواند یک هدیه خوب باشد.

این محصول تولید ملی و ساخت کشور ایران می باشد و جنس آن MDF می باشد.

محصول
قاب عکس بند رخت دکوری
تاریخ ثبت
1396/10/20
تاریخ به روز رسانی
1396/10/25
ابعاد
42 * 2 * 22 Centimeter
وزن
350 Gram
قیمت
150,000 ریال
فروشنده

خرید قاب عکس بند رخت دکوری سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه