آب مرکبات گیری دستی اهرمی
آب مرکبات گیری دستی اهرمی
قیمت: 120,000 ریال
خرید آب مرکبات گیری دستی اهرمی
آب مرکبات گیری دستی اهرمی
شرح محصول:
همه ما دوست داریم در منزل دستگاهی داشته باشیم که هر وقت می خواهیم آب مرکبات را بگیریم خیلی سریع برای ما انجام دهد. می دانیم که آبمیوه گیری های پیشرفته برقی آمده که به راحتی این کار را انجام می دهد اما برای یک عدد لیمو یا یک عدد پرتقال راه انداختن آنها منطقی نیست. وسیله ساده ای که می خواهیم به شما معرفی کنیم آب مرکبات گیری اهرمی است. این وسیله به عنوان آبمیوه گیری اهرمی به راحتی استفاده می شود.
 

ویژگی های دستگاه آبمیوه گیری اهرم دار دستی:

جنس :   آلیاژ مقاوم سازی شده چدن
ابعاد :    طول 22 سانتی متر، قطر دهانه 7 سانتی متر، عمق دهانه 6 سانتی متر
مکانیزم عمل :   دستی
وزن :   245 گرم
کاربرد :   پرتقال، لیمو شیرین، لیمو ترش، نارنج، و...
کشور سازنده :   ایران
ضمانت :   دارای ضمانت شرکتی

ارزیابی آب مرکبات گیری اهرمی:

اولین نکته ای که در بررسی این دستگاه به آن بر می خوریم جنس آلیاژ محکم آن است. یک دستگاه آب مرکبات گیری اهرم دار می بایست از جنس بسیار مقاوم ساخته شده باشد تا بتواند فشارها را تحمل کند. این دستگاه از آلیاژ چدن مقاوم سازی شده استفاده کرده که هنگام گرفتن آب مرکبات به راحتی می تواند فشار زیاد را تحمل کند. طبق ادعای شرکت سازنده شکستگی این دستگاه شامل ضمانت می باشد و نگرانی از این بابت ندارید.

مساله بعدی وزن این دستگاه دستی آبگیری مرکبات است. وزن 245 گرمی باعث می شود که خانمها براحتی بتوانند با این دستگاه کار کنند. با وزن بسیار کم این دستگاه به راحتی می توانید از آن به عنوان یک آب پرتقال گیر اهرمی یا آبلیمو گیر اهرمی استفاده نمایید.

با توجه به اندازه این دستگاه آب میوه گیری دستی مرکبات می تواند برای همه مرکبات مانند پرتقال، لیمو شیرین، لیموترش، نارنج و... کاربرد داشته باشد. شما با نصف کردن مرکبات و گذاشتن نصف آن در دستگاه با یک حرکت می توانید آبگیری مرکبات را انجام دهید.

مهمترین نکته در انتخاب این دستگاه داشتن ضمانت آن است. با توجه به اینکه این دستگاه ساخت چین نمی باشد و تولید داخل ایران است، دارای ضمانت می باشد. شما با خرید این آب مرکبات گیر اهرم دار هم از کلای ایرانی حمایت می کنید و هم یک جنس با کیفیت گارانتی دار می خرید.
 

آیا خرید آبمیوه گیری دستی مرکبات به صرفه است؟

شما در صورتی که نمونه چینی این دستگاه را بخرید مبلغی کمتر از نصف این را پرداخت می کنید ولی در کمتر از چند هفته می شکند و باید یک عدد دیگر تهیه کنید. اما این دستگاه بسیار مقاوم و دارای ضمانت است. پس خرید این آب میوه گیری اهرم دار مرکبات کاملا به صرفه است و شما یک خرید به صرفه خواهید داشت.
 

نحوه خرید آب مرکبات گیری اهرمی:

جهت خرید آبمیوه گیری اهرم دار دستی می بایست افزودن به سبد خرید را کلیک کنید و با طی کردن مراحل ثبت سفارش، آن را سفارش دهید. سپس درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.
 
برند این محصول: lemon است.
این محصول به رنگ صورتی موجود می باشد.

محصول
آب مرکبات گیری دستی اهرمی
تاریخ ثبت
1396/10/16
تاریخ به روز رسانی
1396/10/16
ابعاد
7 * 5 * 22 Centimeter
وزن
350 Gram
گارانتی
دارد
قیمت
120,000 ریال
فروشنده

خرید آب مرکبات گیری دستی اهرمی سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه