ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP
ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP
قیمت: 1,750,000 ریال
خرید ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP
ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP


ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP
شرح محصول:
ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP، از پرفروش ترین ادکلن های زنانه در کشور فرانسه است که دارای رایحه ای مرموز و افسون گر است که دارای ماندگاری طولانی است. ادکلن الین در بسته بندی شیک و اورجینال به همراه دفترچه راهنما و یک کیسه یا کیف ویژه و مخصول ادکلن عرضه شده است. ادکلن الین بنفش دارای رایحه ی بسیار جذاب و شیرین است که رایحه ی اصلی آن پس از ثابت شدن بوی بی نظیر و لذت بخش عنبر است. در ابتدای مصرف این ادکلن شما رایحه ی لذت بخش یاسمن را احساس می کنید و رایحه ی میانی آن گرفته شده از چوب های درختان جنگلی است.

عطر ادکلن زنانه تیری موگلر آلین ادو پرفیوم از کمپانی تیری موگلرکه در سال ۲۰۰۵ توسط طراحان مشهور و معروف دومینیک روپیون و لارن برایر طراحی و روانه ی بازار و دنیای عطر گشت. آلین توانست سیزده سال بعد از ورود آنجل زنانه ، حضور خود را پر رنگ نماید و جانشین آن شود و در دسته ی پرفروش ترین های دنیا و البته کمپانی تیری موگلر قرار بگیرد. این محصول در رده ی بهترین عطرهای دنیا قرار گرفت و دوستداران و طرفداران زیادی را از آن خود نمود.
نام آلین که به معنای بیگانه و غریبه میباشد ، با بطری بنفش رنگ کریستالی اش که تداعی گر سنگی تراش نخورده و ارزشمند است ، در تعاملی کامل به سر می برد .
رایحه ی ملایم و شیرین آن در دسته ی رایحه ی شرقی چوبی طبقه بندی می گردد که در طراحی آن تنها از سه نت مشخص استفاده شده است که در نهایت این عطر خارق العاده با ماندگاری بالا و پخش بوی عالی را حاصل گشته است. بوی غالب آن گل یاسمن می باشد که کم کم با رایحه ی چوبی موجود در آن خود را کم رنگ اما ماندگار می سازد. در رایحه ی ابتدایی این عطر رمز آلود گل یاسمن و در رایحه ی میانی اش چوبهای جنگلی و در رایحه ی اصلی خود مشک را دارا می باشد.

محصول
ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP
تاریخ ثبت
1396/2/8
تاریخ به روز رسانی
1399/10/21
ابعاد
15 * 8 * 15 Centimeter
وزن
350 Gram
قیمت
1,750,000 ریال
فروشنده

خرید ادکلن زنانه تیری موگلر الین بنفش Alien EDP سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه