ادکلن ازرا پور هوم مشکی مردانه Azzaro Pour Homme
ادکلن ازرا پور هوم مشکی مردانه Azzaro Pour Homme
قیمت: 1,300,000 ریال
خرید ادکلن ازرا پور هوم مشکی مردانه Azzaro Pour Homme
ادکلن ازرا پور هوم مشکی مردانه Azzaro Pour Homme
شرح محصول:
ادکلن ازرا پور هوم مشکی مردانه Azzaro Pour Homme ، ادکلنی آروماتیک برای مردان است. این ادکلن توسط Gerard Anthony و Martin Heiddenreich ایجاد شده و در سال ۱۹۷۸ رونمایی شد. نت های بالایی آن شامل زیره سیاه، زنبق، اسطوخودوس، مریم گلی، ریحان، رازیانه، ترنج و لیمو می باشد. نت های وسطی از چوب صندل، توت، نعناع هندی، خس خس، سدر و هل تشکیل شده و در نت های پایه، رایحه چرم، لوبیای تونکا، عنبر، مشک و گلسنگ قابل توجه است.
ادکلن آزارو پور هوم مردانه, ادکلنی رمانتیک و فریبنده برای آن دسته از آقایانی که دلربایی می کنند و در شب های سرد زمستانی و پاییزی خود را با عطری گرم و تلخ پوشش می دهند و خود را ستاره شب های سرد زمستانی می کنند.
ادکلن مردانه آزارو پور هوم یا رایحه گرم و تلخش از قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین عطر های معروف کمپانی azaaro نیز می باشد. ادکلن آزارو پور هوم در سال ۱۹۷۸ میلادی در کشور فرانسه توسط تیمی از طراحان کمپانی azzaro تولید شد که ترکیبات اصلی آن عبارتند از زیره سیاه ، استوقودوس ، ریحان، ترنج و لیمو نیز می باشد.
عطر آزارو Azzaro Pour Homme مخصوص مهمانی های شب و غروب های پاییزی است که با رایحه ی گیرای آن همگان را مجذوب می کند و شما را ستاره جمع جلوه می دهد.
اکنون عطر و ادکلن آزارو Azzaro در ۱۲۰ کشور جهان در حال فروش می باشد و ماندگاری و پخش بوی آن نیز زبان زد هر کسی نیز شده است.

محصول
ادکلن ازرا پور هوم مشکی مردانه Azzaro Pour Homme
تاریخ ثبت
1396/2/8
تاریخ به روز رسانی
1397/7/24
ابعاد
15 * 8 * 15 MilliMeter
وزن
350 Gram
قیمت
1,300,000 ریال
فروشنده

خرید ادکلن ازرا پور هوم مشکی مردانه Azzaro Pour Homme سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه