ادکلن دیزل Diesel مردانه
ادکلن دیزل Diesel مردانه
قیمت: 850,000 ریال
خرید ادکلن دیزل Diesel مردانه
ادکلن دیزل Diesel مردانه


ادکلن دیزل Diesel مردانه
شرح محصول:
ادکلن مردانه دیزل، عطری کاملا متفاوت و با گرایشی استثنائی و کاملا مدرن و احساس آزادی مطلق و راحتی فراموش نشدنی همه و همه در این محصول نهفته است. طراح این عطر همه سعی خویش را بکار برده تا نشان دهد این طرح او مطابق مد روز و کاملا به روز و مختص علایق جوانان امروزی می باشد.
عطر و ادکلن دیزل برای اولین بار در سال ۱۹۹۶با همکاری Marbert به بازار عرضه شد و به دلیل بسته بندی های غیر عادی اش بسیار مورد توجه قرار گرفت. برند Diesel در بازه زمانی ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۳دارای ۳۱ عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد.
دیزلیک برند لباس ایتالیایی است که توسط Renzo Rosso در سال ۱۹۷۸ فعالیت خود را آغاز کرد. این کمپانی بیشتر به دلیل مجموعه ی پارچه های کتان راه راه خود و زیور آلات برای قشر جوان معروف می باشد. برند دیزل در ۲۰ سال اول فعالیت خود توانست موفقیت های بسیاری را توسط مدیر خلاقی به نام Wilbert Das از آن خود کند. دیزل علاوه بر لباس دارای خط تولیدی در زمینه های عینک ،کیف ،کفش و عطر با بیش از ۳۰۰ نمایندگی در سراسر دنیا می باشد . او بر این باور بود که باید نظم را از آلمانی ها ، بازاریابی را از آمریکایی ها و خلاقیت را از ایتالیایی ها آموخت.
مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر ) مشغول به کار در عطر دیزل برای طراحی عطر و ادکلن برند Diesel عبارتند از : Geza Schoen, Annick Menardo, Jacques Cavallier, Thierry Wasser, Harry Fremont, Olivier Cresp, Landi Arturetto, Fabrice Pellegrin, Anne Flipo, Pascal Gaurin, Alienor Massenet, Olivier

Polge , Pierre Wargnye
ادکلن مردانه دیزل (Diesel)

Disel Fuel For Life Denim
محصول سال ۲۰۱۲
با رایحه ای استثنایی و متفاوت …
برای افرادی که خواستار توجه می باشند …
با بویی ماندگار و دلنشین …
این محصول توسط کمپانی بزرگ و معتبر دیزل طراحی و ساخته شده است.

شیشه و بسته بندی این محصول همانطور که در تصاویر می بینید طرح و زیبایی منحصر بفرد و جالبی را دارا می باشد.

حجم : ۷۵ ML
نوع غلظت اسانس ادکلن: Eau de Toilette

محصول
ادکلن دیزل Diesel مردانه
تاریخ ثبت
1396/2/7
تاریخ به روز رسانی
1397/5/10
ابعاد
15 * 8 * 15 MilliMeter
وزن
350 Gram
قیمت
850,000 ریال
فروشنده

خرید ادکلن دیزل Diesel مردانه سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه