تستر ادکلن مردانه ساواج دیور
تستر ادکلن مردانه ساواج دیور
قیمت: 1,300,000 ریال
خرید تستر ادکلن مردانه ساواج دیور
تستر ادکلن مردانه ساواج دیور
شرح محصول:

عطر ادکلن مردانه ساواج، عطر جدیدی از برند فوق مطرح و سلطنتی کریستین دیور در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ با رایحه ای گرم و تند و با طرحی از فرانسوا دیماچی به بازار عطر و ادکلن جهان عرضه شد . طرح تبلیغاتی عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج با حضور بازیگر مشهور جانی دپ تهیه و منتشر شد. عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج نشات گرفته از نسخه ی اصلی دیور ساواج سال ۱۹۹۶بوده و بعد از تجدید دو سری دیگر از این خانواده سرانجام با ظاهری متفاوت و با رایحه ای گرم و تند تقدیم طرفداران این برند شد.
در نت بویایی عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج از ریشه ی تازه ، خام و مواد تشکیل دهنده ی طبیعی استفاده شده است.
یادداشت این عطر از عنبر کالابریایی و برخورد با ترنج و فلفل سیچوان و دنباله ای چوبی تشکیل شده است.
طرح بطری عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج نمایانگر آسمان آبی است که تحت پوشش خود ، مناظر سنگی و گرم در زیر نور خورشید صحرا را دارد.
دارای رایحه ای طولانی مدت و پخش بویی متوسط رو به بالاست. از رایحه ی عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج میتوان در تمام فصول سال و به درازای شبانه روز بهره برد.
نکته ی جالب در خصوص عطر ساواج این است که رایحه ی خود را با حرارت و تند آغاز میکند اما پس از گذشت مدتی آنرا تغییر و به صورت رایحه ای شیرین اغواگری می نماید. برخی از کاربران آنرا تلخ ، برخی تند و برخی شیرین میپندارند، در صورتیکه این عطر با جابجا شدن نت های بویایی خود تغییر رایحه هم میدهد.
پس برای دریافت کیفیت بالای این عطر کافیست به آن زمان دهید
.

محصول
تستر ادکلن مردانه ساواج دیور
تاریخ ثبت
1395/9/11
تاریخ به روز رسانی
1397/7/24
ابعاد
10 * 5 * 15 Centimeter
وزن
300 Gram
قیمت
1,300,000 ریال
فروشنده

خرید تستر ادکلن مردانه ساواج دیور سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه