فروشگاهايستگاه آگهيفروشندگانفروشگاه شارژ آنلاینتبادل لینکدرباره ماتماس با مامديريت سايت
بازاریابی و تجارت اصولی در اینترنت سایت درآمدزا و افزایش بازدید، مطمئن با سابقه طولانی

محصولات دلخواه خود را با اطمينان صد در صد از ما خريداري کنيد. همچنين از فروشگاه کارت شارژ جورواجور، شارژ مورد نياز همراه اول، ايرانسل، تاليا و رايتل خود را براحتي تهيه نماييد فروشگاه کارت شارژ جورواجور در خدمت بازديدکنندگان محترم مي باشد. در کمتر از 1 دقيقه شارژ مورد نظر خود را بر روي تلفن همراه و يا ايمل خود دريافت نماييد.


 
برنامه تجزیه و تحلیل شتاب نگاشتها با نرم افزار متلب 10085
قیمت: 100,000 ریال

برای دانشجویانی که پروژه هایی برای تجزیه شتاب نگاشتها دارند این برنامه بسیار مفید است. شما می توانید به راحتی محاسبات دیگری به صورت یک تابع به برنامه اضافه کنید..
برنامه نوشته شده تحت نرم افزار متلب اجرا می شود. به صورت پیش فرض داده های زلزله اهر و ورزقان در فولدر ahar-data  ورودی برنامه است. این ورودی با توجه به نیاز به راحتی برای هر زلزله دیگر با کپی کردن داده های v1 زلزله جدید قابل تغییر است.

خروجی هم در فولدر figures  ، در فولدرهای جداگانه ای تصاویر و نمودارهای با کیفیت بالا مربوط به شتاب نگاشتها، ذخیره می شود.

تعدادی شکل هم در هنگام اجرای برنامه در دسکتاپ نمایش داده می شود.


روش اجرای برنامه:

برای اجرای برنامه فایل ام فایل strmotn  را دابل کلیک کنید.

انواع تجزیه و تحلیلها با برنامه:

1-      رسم نمودار زمانی شتاب، سرعت و مسافت موج زلزله2-      رسم نمودار زمانی شتاب در راستای شرقی – غربی و همچنین شعاعی – مماسی با چرخش نگاشت اصلی3-      حذف خطاهای baseline  با 2 روش یکی کم کردن میانگین خطای 5 ثانیه اول شکل موج و دومی حذف ترند4-      فیلتر کردن شکل موج با استفاده از فیلتر باترورث در 2 محدوده فرکانسی5-      رسم نمودار PGH (بیشترین شتاب افقی) با توجه به رابطه نوروزی 2005 برای 3 مقدار Mw
6-     محاسبه و نمایش و ذخیره شکل duration  مربوط به زمان شامل 95 درصد انرژی شکل موج
7-      محاسبه و نمایش و ذخیره کاهندگی طیفی شتاب نگاشتها در 4 محدوده فرکانسی8-      محاسبه h به v  برای نگاشتهاپشتیبانی:

اجرای برنامه را به طور کامل ضمانت می کنم.

در مورد سوالات احتمالی در مورد برنامه و نرم افزار متلب از طریق ایمیل یا تلفن آماده پاسخگویی هستم.

مشارکت یا انجام برنامه های تحت متلب پذیرفته می شود.

این برنامه در اوایل بهار سال 1392 نوشته شد و در زمستان سال 1394 در بخشهایی از آن تغییراتی داده شد.

برنامه در قالب یک فایل زیپ شده که شامل فولدر دیتای ahar-data و 20 ام فایل می باشد.

کاربردها:

اهمیت برنامه فوق تنها برای انجام محاسبات فوق ورسم شکلهای متناظر نیست مثلا شما نیاز به تجزیه شتاب نگاشتها دارید برنامه های زیادی وجود دارد که این کار را انجام می دهند اما استفاده از این نرم افزار به شخصی سازی نیازها کمک می کند. به عنوان مثال شما درگیر پروژه ای هستید که بایستی تعداد زیادی شتاب نگاشت را  تبدیل فوریه بگیرید و نتایج را ذخیره کنید با اندک تغییری در برنامه این کار را می توانید انجام  دهید.

دلیل دیگر حذف محاسبات اضافی است من برای انجام ۸ محاسبه فوق ۸ تابع تعریف کردم و توابع مستقل کار می کنند و می توان تنها یک محاسبه مثلا فقط محاسبه h به v  برای نگاشتها را فراخوانی کرد.

در نهایت کلام مختصر اینکه برای دانشجویانی که پروژه هایی برای تجزیه شتاب نگاشتها دارند این برنامه بسیار مفید است. شما می توانید به راحتی محاسبات دیگری به صورت یک تابع به برنامه اضافه کنید.


محصول
برنامه تجزیه و تحلیل شتاب نگاشتها با نرم افزار متلب
تاریخ ثبت
1394/12/14
تاریخ به روز رسانی
1396/2/17
قیمت
100,000 ریال
فروشنده

سفارش محصول                سوال از فروشنده
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما

 

 

سایر محصولات این گروه

 

 

©1396 jorvajoor.ir  

بازدید: 1,925,880

Version11

Designer